Technical Customer Support with French & English for Search Engine Start 13.12.2023, Paco recruitment

  • Setor de atividade: e-Business / internet
  • Tipo de contrato: Sem termo
  • Regime de Trabalho: Tempo-completo
  • Categoria de emprego: Informática / Telecomunicações
  • Sub-categoria de emprego: Helpdesk / Suporte / Formação
  • Data de publicação: 22-11-2023
  • Prazo de candidatura: 05-01-2024

Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia - Oferujemy szkolenia!

Lokalizacja:

Wschód – Lizbona

Firma:

Amerykańska firma informatyczna. Jej sztandarowym produktem jest wyszukiwarka, a deklarowaną misją jest „organizowanie światowych zasobów informacyjnych tak, aby były powszechnie dostępne i przydatne dla każdego”. Do naszego zespołu w Lizbonie poszukujemy pracowników mówiących po francusku, którzy będą wspierać naszych klientów.

Projekt rozpoczyna się 13.12.2023!

Twoje zadania:

  • Możliwość pomocy użytkownikom w zakresie przedsprzedaży, zapytań ogólnych i problemów związanych z pomocą techniczną za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej, czatu i kanałów wiadomości społecznościowych (zgodnie z przydzielonymi kanałami)
  • Możliwość dostosowania głosu i tonu marki do interakcji zarówno w kanałach prywatnych (telefon/e-mail/czat/wiadomości), jak i publicznych (społecznościowe, fora, recenzje e-commerce).
  • Odpowiednio reaguj na eskalacje klientów i eskaluj problemy oraz klientów na wyższe poziomy wsparcia zgodnie z definicją i udokumentowaniem
  • Odpowiadaj na przychodzące żądania klientów, dokumentuj istotne informacje dotyczące sprawy

Nasze oczekiwania:

  • Obywatelstwo UE lub zezwolenie na pobyt w Portugalii
  • Mówisz ojczysto po francusku (C2)
  • Mówisz po angielsku (B2)
  • Mieszkasz w Lizbonie lub chcesz się tam przeprowadzić
  • Lubisz kontakt z ludźmi

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat [harmonogramy: od poniedziałku do piątku – w godzinach 8:00 – 20:00, od soboty do niedzieli – w godzinach 8:00 – 17:00 (40h tygodniowo)]
  • Praca w biurze firmy w Lizbonie – Oriente
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • Procesy rekrutacyjne online
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy: 890 € brutto x 14 miesięcy do 100 € premii za wyniki/miesiąc
  • Dieta na wyżywienie 23 € netto dziennie
  • Zwrot biletu lotniczego po 6 miesiącach
  • Możliwość zakwaterowania w mieszkaniu należącym do firmy
  • Bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne po 6 miesiącach

Wyślij swoje CV na adres e-mail paco@prorekruter.com

Czekamy na Ciebie!

Aplikując o tę ofertę, wyrażasz zgodę na naszą Politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych i udostępnianie ich klientowi oferującemu tę ofertę pracy.

Contacto
  • Email: paco@prorekruter.com
  • Nome do contacto: Pamela

Partilhe este anúncio